© 2018 Triatlon Lajf / Produkcija: KAT web design

 

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon

Rezultati

2019

Ptujski triatlon (pokal Slovenije)

Domen Dornik - 1. mesto

Martin Bau - 5. mesto

David Videnšek - 9. mesto (3. mladinci)

Vid Herodež - 23. mesto (9. mladinci)

Žiga Hutter - odstop

Eva Feltrin - 4. mesto (super šprint)

Poreč triatlon

Klemen Bojanc - 2. mesto

Pontevedra ITU Aquathlon World Championships

Domen Dornik - 4. mesto (člani)

Martin Bau - 50. mesto (člani)

Žiga Hutter - 4. mesto (mladinci)

Rabat ATU Triathlon Continental Cup

Domen Dornik - 7. mesto

Logatec duatlon (državno prvenstvo Slovenije)

Klemen Bojanc - 6. mesto

Ribnica duatlon (pokal Slovenije)

Klemen Bojanc - 2. mesto

Sharm El Sheikh ATU Triathlon Continental Cup

Klemen Bojanc - 21. mesto

Domen Dornik - odstop

2018

Dakhla ATU Triathlon Continental Cup

Domen Dornik - 7. mesto

Agadir ATU Triathlon Continental Cup

Domen Dornik - 11. mesto

Salinas ITU Triathlon World Cup

Domen Dornik - 34. mesto

Sarasota ITU Triathlon World Cup

Domen Dornik - 35 .mesto

WTS Grand Final Gold Coast (finale svetovne serije za svetovno triatlonsko prvenstvo)

Domen Dornik - odstop

Dooplek triatlon (ekipno državno prvenstvo Slovenije)

Žiga Hutter, Nik Kojc, Nikolaus Wihlidal - 1. mesto člani

Vid Herodež, Jože Kojc, Tim Gošnjak - 3. mesto člani

Eva Kosec Feltrin, Rea Heler, Nika Tominc - 2. mesto mladinke

Karlovy Vary ITU Triathlon World Cup

Domen Dornik - odstop

Tulcea ETU Triathlon Continental Junior Cup

Žiga Hutter - 4. mesto

Triatlon Ljubljana

Nik Kojc - 10. mesto

WTS Montreal (svetovna serija za svetovno triatlonsko prvenstvo)

Domen Dornik - odstop

Glasgow ETU Triathlon European Championships Standard

Domen Dornik - 32. mesto

Fyn ITU Aquathlon World Championships

Domen Dornik - 6. mesto

Youth Olympics Qualifications Banyoles

Nika Tominc - odstop

Nika Tominc (mešana štafeta) - 20. mesto

Tiszaujvaros ITU Triathlon World Cup

Domen Dornik - 57. mesto

Tiszaujvaros ETU Triathlon Continental Junior Cup

Žiga Hutter - 42. mesto

Grand Prix de Triathlon Paris (1. francoska liga)

Domen Dornik - 25. mesto

Linz Triathlon

Nik Kojc - 3. mesto

XVII. Mediterranean Games Tarragona

Domen Dornik - 8. mesto

Bucharest ETU Triathlon Continental Junior Cup

Žiga Hutter - 7. mesto

Nika Tominc - 15. mesto

David Videnšek - 23. mesto

Vid Herodež - 31. mesto

Huatulco ITU Triathlon World Cup

Domen Dornik - 31. mesto

Dnipro ETU Triathlon Continental Junior Cup

Žiga Hutter - 12. mesto

David Videnšek - 31. mesto

Rajhenburg Akvatlon (državno prvenstvo)

Črtomir Hojnik - 10. mesto (kadeti)

Stubenberg Triathlon

Nik Kojc - 1. mesto

Astana ITU Triathlon World Cup

Domen Dornik - odstop

Ptujski triatlon (pokal Slovenije - super šprint)

Domen Dornik - 1. mesto

Nik Kojc - 2. mesto

David Videnšek - 3. mesto

Žiga Hutter - 4. mesto

Eva Feltrin - 9. mesto

Nika Tominc - 11. mesto

Vid Herodež - 15. mesto

Ptujski triatlon (triatlon za vsakogar)

Domen Dornik - 1. mesto

Nik Kojc - 2. mesto

Eva Feltrin - 2. mesto

Nika Tominc - 3. mesto

Žiga Hutter - 3. mesto

David Videnšek - 4. mesto

Vid Herodež - 5. mesto

Maks Jereb - 6. mesto

WTS Bermuda (svetovna serija za svetovno triatlonsko prvenstvo)

Domen Dornik - 31. mesto

Lignano sprint

Nika Tominc - 53. mesto

Sharm El Sheikh ATU Triathlon Continental Cup

Domen Dornik - 9. mesto

2017

Dakhla ATU Triathlon Continental Cup

Domen Dornik - 4. mesto

Agadir ATU Triathlon Continental Cup

Domen Dornik - 12. mesto

Salinas ITU Triathlon World Cup

Domen Dornik - 27. mesto

Aqaba ASTC Duathlon Continental Cup

Domen Dornik - 2. mesto

Aqaba ASTC Triathlon Continental Cup

Domen Dornik - 5. mesto

Ajdovščina triatlon (ekipno državno prvenstvo Slovenije)

Žiga Hutter, Domen Dornik, Nik Kojc - 1. mesto člani

Sandi Ivančič, Vid Herodež, Jože Kojc - 6.mesto člani

Akvatlon Rajhenburg (državno prvenstvo)

Nika Tominc - 3. mesto (kadetinje)

Eva Feltrin Kosec - 4. mesto (starejše deklice)

Vid Herodež - 5. mesto (kadeti)

Planksee Triathlon

Nik Kojc - 5. mesto

Dusseldorf ETU Triathlon European Championship sprint

Domen Dornik - 39. mesto

Kitzbuhel ETU Triathlon European Championship standard

Domen Dornik - odstop

Domen Dornik - 10. mesto mešane štafete

Cagliari ITU Triathlon World Cup

Domen Dornik - 42. mesto

Koper triatlon (pokal Slovenije)

Nika Tominc - 3. mesto (kadetinje)

Bratislava ETU Aquathlon European Championship

Domen Dornik - 3. mesto (člani)

Žiga Hutter - 14. mesto (mladinci)

Ptuj triatlon (pokal Slovenije)